Uwaga, uwaga! Fama niesie… chodzą słuchy…, że już w najbliższy poniedziałek, tj. 1 czerwca nasze studio radiowe zostanie opanowane i zawładnięte przez Dzieci
A to oczywiście z okazji obchodzonego w tym dniu Dnia Dziecka! Szykują się, drodzy Słuchacze, takie historie, że nawet najbardziej wybujała dziecięca wyobraźnia tego nie jest w stanie przewidzieć!
Mamy dla Dzieci oraz Ich Rodziców mnóstwo niespodzianek, to będą historie i opowieści z życia dzieci, to będą też wspomnienia dorosłych, którzy opowiedzą jakie mieli przygody i pomysły z czasów dzieciństwa. Czy każde pokolenie buduje domki na drzewach, czy gramy w te same gry podwórkowe lub chociaż podobne… A tak w ogóle to dlaczego w wieku dorosłym tak rzadko pielęgnujemy w sobie “dziecko”??!!
Nasz program przedstawia się następująco (choć znając spontaniczność dziecięcą prowadzącego wszystko jest możliwe!):
09:00 — “Tym razem dzieci dla dorosłych” cz.1 (wywiady z dziećmi, baśnie, piosenki dla dzieci)
10:00 — Baśń braci Grimm pod tytułem “Baśń o złotym ptaku”
11:00 — “Tym razem dzieci dla dorosłych” cz.2
12:00 — “Kawa z Radiem KSON” — wydanie specjalne
13:00 — Baśń pt. “Stoliczku nakryj się”
16:00 — “Tym razem dzieci dla dorosłych” cz.3
17:00 — “Kawa z Radiem KSON” wydanie specjalne (powtórka z godz. 12:00)
I oczywiście przez całą dobę będziemy prezentować piosenki specjalnie dla naszych milusińskich!
Zapraszamy, będzie się działo, będzie zabawa ![]()
Wejdź i słuchaj
https://radiokson.pl/wlacz-radio-kson/
